2019-2020 mokslo metai

Taikomosios dekoratyvinės tautodailės fakulteto moterys aptarė planus ateičiai, pasidžiaugė, kad galės dirbti naujoje jaukioje patalpoje.

Fakulteto dekanė Marija Ščerbienė

 

 

 

 

 

 

Buities kultūros fakulteto klausytojas itin aktualia informacija sudomino policijos komisariato darbuotoja Vilija Grybauskienė.
Po paskaitos moterys aptarė planus ateičiai, lūkesčius.
Fakulteto dekanė Gema Skystimienė
Nuotraukos Dalytės Šileikienės

 

 

 

Istorijos ir politinių diskusijų fakultete

ypatingo susidomėjimo sulaukė paskaita „Tapatybės kaitos procesai Šalčininkų krašte XX a“ , kurią skaitė lektorius VDU doktorantas Vidmantas Vyšniauskas. Po paskaitos klausytojai aktyviai diskutavo ir su lektoriumi ir tarpusavyje. Ačiū kraštiečiui istorikui Vidmantui,paskatinusiam ateityje apsilankyti šiame Lietuvos krašte.
Nuotraukos Beniaus Jarmalavičiaus

 

 

 

 

 

 

 

         Pirmasis "Sveikatos ir grožio" fakulteto užsiėmimas "Fitnes nirvana - kas tai"?

Nuotraukos Dalytės Šileikienės

 

 

 

 

-

  Iš rajono savivaldybės FB puslapio

"Spalio 1 d. Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universitetas pakvietė į šventę „Pasauliui aš vis dar reikalingas“, skirtą paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Tradiciškai, jau šeštąjį kartą, šią dieną kartu pradedami ir nauji Vilkaviškio trečiojo amžiaus universiteto mokslo metai.

   Šia proga pasveikinti Vilkaviškio miesto senjorus susirinko gausus būrys universiteto partnerių ir bičiulių: universiteto Garbės rektorius, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, Vilkaviškio dekanas prel. kan. Vytautas Gustaitis, Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Smirnovo padėjėja Kristina Radzevičienė, Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos biuro vadovė Laura Sadauskienė, Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo komiteto pirmininkas Ramūnas Puodžiūnas, Vilkaviškio viešosios bibliotekos atstovės.

Meras A. Neiberka sveikindamas su naujų mokslo metų pradžios švente studentams linkėjo niekada nesiliauti mokytis. Jo teigimu, universitetas yra labai reikalingas Vilkaviškio senjorams, čia jie ne tik įgyja naujų žinių, patirčių, bet ir susiranda naujų draugų, daug keliauja. Jis patikino, kad Savivaldybė ir toliau palaikys šio universiteto veiklas, bendradarbiaus ir visapusiškai padės senjorams siekti žinių.

Trečiojo amžiaus universiteto direktorė Dalytė Šileikienė pasveikino gausiai susirinkusius naujus ir jau aktyviai dalyvaujančius universiteto veikloje studentus. Supažindino su fakultetų, kurių jau yra net devyni, dekanais ir pakvietė studentus aktyviai dalyvauti visuose mokslo metų renginiuose. Kiekvienas fakulteto dekanas save trumpai pristatė ir pranešė apie prasidedančius mokslo metus.

Renginio metu buvo prisiminta universiteto įkūrimo istorija, apžvelgti praėjusių mokslo metų pasiekimai, pristatyti nauji planai ir veiklos. Direktorė nuoširdžiai dėkojo visiems prisidedantiems prie sklandaus universiteto gyvavimo.

Susirinkusiems studentams ir svečiams Vilkaviškio TAU himną sudainavo moterų ansamblis „Vakarė“ (vad. Danutė Mažeikienė), o savo dainas dovanojo svečiai iš Marijampolės – vyrų vokalinis ansamblis „Sūduvietis“ (vad. Aušra ir Remigijus Morkūnai)."

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarybos posėdos

                Tarybos posėdyje aptarėme pasiruošimą naujiems studijų metams. Džiaugiamės, kad rajono savivaldybė veiklai vystyti ir tobulinti paskyrė žymiai erdvesnes patalpas miesto centre. J. Basanavičiaus a. 7. Klausytojai galės dalyvauti net 9 fakultetų veikloje, galės mokytis ar tobulinti skaitmeninio raštingumo įįgūdžius. Rugsėjo mėnesį klausytojus registruosime dar senose patalpose Vilniaus g. 4-4

Nuotraukos Birutės Nenėnienės

 

 

 

 

 
spausdinti