į pradžią turinys susisiekite  
Ekskursijos
 
 
 
 
 
 
Informacija tel.+370 612 71478
 
 
 
 
 
 
Balandžio 25 d. kelionė į Alytų.
Kelionei į Alytų ir sodą "Ryto rasa" pinigus prašome atnešti 10 d. (trečiadienį) nuo 11iki 13 val. Lauksiu biure Basanavičiaus a. 7
Registruotis geriausia: parašykite žinute pavardę, vardą ir kur užsirašote.
 
Išvykstame 8 val. iš Kultūros centro aikštės. Apžvalginė ekskursija po miestą su gidu, Baltosios rožės tiltas ir kitos lankytinos vietos.Pietūs kavinėje. Pakeliui aplankysime Ptakausko japonišką sodą.
 
 
 
2-jų dienų kelionė į Krokuvą.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
EKSKURSIJA 25 d. Abu autobusai į kelionę išvyksta gegužės 25d. 8 val. iš Vilkaviškio Kultūros centro aikštelės. Šiai dienai dar yra 10 vietų, todėl paskubėkite registruotis.
Už kelionę turime susimokėti iš anksto, nes prašo avansinio apmokėjimo. Pinigai bus renkami gegužės 9-11d. nuo 12,30 val. iki 14,30val. TAU biure. Renkama po 20 eurų, tačiau į tą sumą neįskaičiuoti bilietai už Rumšiškių Buities muziejų: kiekvienas nusipirksite individualiai, nes kainos skirsis. Turėkite pateisinamus dokumentus dėl amžiaus ir neįgalumo. Pusę autobusų nuomos kainos (460 eur.) apmoka TAU, kitą pusę- susimokėsime patys .
Maitinimuisi atskiras laikas nenumatytas, įsidėkit maisto ir atsigerti. Jei iškils neaiškumų, skambinkit 8 614 91182
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Keliautojų klubas kviečia jau dabar planuoti vasaros keliones
Registripkirės jau dabar 
tel. 8614 91182
 
 

Magiškoji Norvegija

2023m liepos 17-23 d.

1 DIENA. Išvykstame anksti ryte. Kelionė link Talino, keltu išplaukiame į Stokholmą. Nakvynė keturvietėse kelto kajutėse.
2 DIENA. Atplaukiame į Stokholmą ir vykstame link Oslo,apžvalginė autobusu po miestą, ypač įdomus unikalus Operos teatro pastatas- daugelio tarptautinių architektūrinių konkursų laureatą. Tai įspūdingas 38,5 tūkst. kv. metrų dydžio stiklinis pastatas, kurio fasadas tikslingai yra dalinai panardintas po vandeniu ir yra padengtas itališku marmuru bei baltu granitu. Vykstame link kalnų, nakvynė kempingo nameliuose Bjorli.
3 DIENA. Keliaujame į Trolių šalį. Serpantinais kylame Trolstigeno keliu į 1850 m aukštyje esančią apžvalgos aikštelę. Pravažiuojame tiltą virš įspūdingo 230 m aukščio Stigfoseno krioklio. Nusileidę nuo kalnų persikeliame per Nordalio fjordą (Linge–Eidsdalis). Erelių keliu važiuojame link Geirangerio – vieno iš gražiausių Norvegijos fjordų. Čia laukia pasiplaukiojimas (apie 2 val.) pasakiško grožio Geirangerio fjordu, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vėl kylame vingiuotais kalnų keliais, trumpai sustojame prie Flydaliokanjono. Esant geram orui pasikeliame į Dalsnibos viršūnę* (1476 m), pasigrožime žemiau esančiomis kalnų viršūnėmis. Vykstame į Lomą– kalnų turizmo centrą. Nakvynė kempingo nameliuose Lome.
4 DIENA. Iš ryto vykstame į Jotunheimeno nacionalinį parką, kuris apsuptas įspūdingiausių kalnų viršukalnių. Tai pats populiariausias Norvegijos nacionalinis parkas, kuriame gausybė ledkalnių ir stūkso aukščiausia Norvegijos viršukalnė Galdhiopigenas* (2469 m). Esant geram orui pakilsime į aukščiausią autobusu pasiekiamą Jyvasshytto (1865 m) apžvalgos aikštelę. Toliau vykstame ilgiausio Norvegijoje (1865 m.) ir net trečio pagal ilgį pasaulyje Sogne fjordo link. Keltu persikeliame per jį iš Manhellerio į Fodnesą. Važiuojame ilgiausiu Norvegijos tuneliu iš Lerdalio į Aurlandą. Kirtę daugybę tunelių atvykstame į Bergeną, miestą, vadinamą Vartais į fjordų karalystę. Čia laukia atrakcija – keliamės funikulieriumi į Floyeno kalną (323 m), nuo kurio atsiveria pasakiškas vaizdas į Bergeno senamiestį. Esant geram orui, pasivaikščiojimas po naktinį Bergeną. Nakvynė jaunimo viešbutyje.
5 DIENA. Pusryčiai. Anksti ryte ekskursiją pradedame senojoje prieplaukoje jau 700 metus veikiančiame žuvų turguje. Lankomės Brygene – geriausiai išsilaikiusiame Europoje viduramžių pirklių mediniame kvartale (išlikęs iš XIV–XVI a. laikų). Apžiūrėsime Rozenkranco bokštą (XII–XVI a.). Jis miesto muziejaus dalis ir yra vienas iš svarbiausių Renesanso paminklų Norvegijoje, karaliaus Haakono salė (XIII a.), Šv. Marijos bažnyčia (XII a.)*. Apie 13 val. išvykstame Švedijos link. Tiltu važiuojame per Hardangerio fjordą (179 km) . Gerą pusdienį mus lydės vaizdingi ir itin unikalūs, nuolat besikeičiantys Norvegijos slėnių, kalnų bei fjordų vaizdai. Trumpas sustojimas prie Voringo krioklio(145 m). Nakvynė Švedijoje, viešbutyje prie Karlstado.
6 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į Skoklosterio pilį* (XVII a.), kurios šeimininkas Karlas Gustafas glaudžiai susijęs su švedų karais, vykusiais su Lietuva ir Latvija. Pilis, unikali tuo, kad jos odinis interjeras nepakitęs išsilaikė nuo XVII a. iki pat šių dienų. Barokinė pilis, esanti prie Melareno ežero, puikus švedų baroko pavyzdys. Vykstame į keltą. Nakvynė kelte.
7 DIENA. Kelionė iš Talino atgal namo.

Kaina: 670eur asmeniui
Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; 4 nakvynės kempingo nameliuose ir viešbučiuose,treji  pusryčiai, 2 nakvynės kelto kajutėse, grupės vadovo, gido paslaugos,kelionės dokumentų sutvarkymas.

*Į kainą neįskaičiuota asmeniui: lankomi objektai, medicininės išlaidos ir draudimas, vietinių gidų paslaugos.

Pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti apie apie  90eur Norvegijai ir apie 50 eur Švedijai, draudimas už papildomą mokestį, pasiliekama teisė keisti lankomų objektų eiliškumą, kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KELIAUTOJŲ KLUBAS KVIEČIA:
PRAHA- VIENA
RUGSĖJO 22-25 DIENOMIS
Kultūrinės dalies programa
1 DIENA. Išvykimas su trumpais sustojimais keliaujame per Lenkiją. Trumpam sustojame Vroclave (trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį ir pietūs). Toliau keliaujame į Prahą. Apie 22 val. atvykstame į viešbutį Prahoje.
2 DIENA. Pusryčiai, seminaras, vėliau pradedame pažintį su didingu karalių miestu Praha. Ekskursijos metu aplankysime miesto širdį – Hradą, kur pamatysime net 600 metų statytą Šv. Vito katedrą, Šv. Vaclavo koplyčią, garsiąją Paskutiniojo teismo mozaiką. Išvysime viduramžių stebuklą – gotikinę Vladislovo salę, romaninę Šv. Jurgio bažnyčią ir Auksinę gatvelę. Vingiuotomis Mala Strana gatvelėmis leisimės iki įspūdingos Šv. Mikulašo bažnyčios, garsiojo Karlo tilto. Pietūs restorane U Glaubice. Po pietų keliaujame į Rotušės aikštę, pasivaikščiojame po ją ir prie žymiojo Orlojaus stebime 12 apaštalų pasirodymą. Vakarop išvykstame link Austrijos, nakvynė viešbutyje Mikulove.
3 DIENA. Pusryčiai, seminaras, vėliau pažintis su operos, imperatoriškosios prabangos ir elegancijos miestu Viena: senamiestis, miesto simboliu tapusi Šv. Stepono katedra, Vienos opera, įspūdingieji Šionbruno rūmai su parkais, alėjomis, statulomis ir fontanais. Vakarop išvykstame, nakvynė Brno.
4 DIENA. Pusryčiai, seminaras, kelionė namo. Pakeliui trumpas sustojimas istorinėje Moravijos regiono sostinėje Olomouce: Švč. Trejybės kolona, miesto rotušė su astronominiu laikrodžiu, barokiniais fontanais, buvusios Olomouco pilies teritorija, kur stovi neogotikinė Šv. Vaclovo katedra. Kelionė per Lenkiją, vėlai naktį sugrįžtame į Kauną, Vilnių.
Kaina asmeniui: 265eur nuvykimas ir apgyvendinimas. Į kainą įskaičiuota grupės vadovo-gido paslaugos, vertėjo paslaugos, kelionė patogiu autobusu, 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais, kultūrinė programa. Papildomi objektai kultūrinei programai (kainos gali kisti, 1 eur= ~25 CZK, keitimas pakeliui): Hradas – 11 €; organizuoti pietūs pirmą dieną (15 eur, būtina užsakyti iš anksto – norintys turi pranešti); Šionbruno rūmai-22 eur, Melko vienuolynas 9eur+11eur ,asmeninės išlaidos. Draudimas už papildomą kainą, tinka Europos sveikatos draudimo kortelė.
Visa informacija ir registracija tel. 8614 91182

 

 

 

 

Birželis 

9 d. 8 val. vykstame į Naisius. 

16 d. 9.30 val. vykstame į sporto šventę į Kllausučius.

22 d. 7 val   išvykstame į Biržus.  

( Visada į ekskursijas vykstame iš kultūros centro aikštės.)

 

 

 

Gegužės 5-8 dienomis.

 

 

 

 

 

BŪTINAS ASMENS DOKUMENTAS. Nepamirškite kaukių. Pietausime Trakuose.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kroatija – senųjų miestų ir nacionalinių parkų šalis

 

Rugsėjo 5-12 2019 m.

 

1 diena      Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena    Pusryčiai. Pakeliui sustojimas Štirijos provincijos sostinėje Grace. Ekskursija po senamiestį, aplankant Varpinę, Bokšto aikštę, barokinį mauzoliejų, gotikinę katedrą ir miesto aikštę, apsuptą siaurų viduramžių namų. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvykstame į Starigrad Paklenica – kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė privačiame sektoriuje.

 

3 diena     Poilsis prie jūros ARBA išvyka į Pago salą*, kuri su žemynu sujungta tiltu. Vos tik į ją įvažiavus matosi, kad žemė čia sausa ir nederlinga, yra vos keli rajonai užsodinti vynmedžiais ir alyvmedžiais. Pakrantė balta, gairinama boros vėjo, kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Ši sala taip pat garsėja nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka, kurie įtraukti į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčios griuvėsiai. Nuo senų laikų čia išgaunama druska, kai kurios rūšys gali turėti net 75 mineralus! Siūlome aplankyti druskos muziejų*. Vietinių pasididžiavimas – avių pieno sūris „Paški“ – seniai, kaip ir druska, tapo geidžiamiausiomis lauktuvėmis iš Kroatijos. Sūrių gamyklos lankymas ir sūrių degustacija*. Druskų muziejaus lankymas. Vakarop atvykstame į vieną seniausių Kroatijos miestų Zadarą, kuris garsus IX šimtmečio bizantijos architektūros Šv. Donato bažnyčia, išlikusiais romėnų forumo griuvėsiais, penkių šulinių aikšte ir kt. Zadare galėsite pasiklausyti vienintelių pasaulyje jūros vargonų. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė privačiame sektoriuje.

.

4 diena    Poilsis prie jūros ARBA vykstame į legendinį miestą – tvirtovę Dubrovniką*, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu didingas viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dubrovniku gali lygintis nebent Venecija ar Amsterdamas. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė privačiame sektoriuje.

 

5 diena   Išvyka į Splitą*. Ekskursijos po miestą metu, Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo UNESCO saugomas Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas*, buvusi Jupiterio šventykla*, Katedra*, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku - nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių. Poilsis prie jūros. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė privačiame sektoriuje.

 

6 diena      Poilsis prie Jūros. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė privačiame sektoriuje.

 

 7 diena      Išvykstame į Plitvice ežerų nacionalinis parkas*, saugomą UNESCO. Šiuo metu Plitvice ežerų nacionalinį parką sudaro 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių, kol atsirado juos jungiančios kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Bendras ežerų ilgis – 8 km. Aukščio skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio ežero – 78 metrai. Nakvynė viešbutyje.

 

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Kaina 310eur (kai vyksta 40 žmonių)

 

Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu,
-2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
- 5 nakvynės privačiame sektoriuje be pusryčių (virtuvėlėse galima pasiruošti pusryčius ir vakarienę)
- grupės vadovo - gido paslaugos,

-Ekskursinė programa.

             Pažymėtiems papildomiems* objektams reikia turėti (mokamų objektų kainos

                       tikslinamos prieš kelionę)

  •                  Išvyka į Splitą 25eur/asm
  •             Pago salos sūrių degustacija 15 EUR/asm
  •             Drusku muziejus 1 EUR/asm
  •             Plitvice ežerų nacionalinis parkas 26 EUR/asm
  •            Išvyka į Dubrovninką 25 EUR/asm
  •                  1 pusryčiai Kroatijoje 8 EUR/asm
  •            Kondicionieriaus naudojimas vienai dienai 6 eur .

 

Pastabos:
Draudimas už papildomą mokestį.
Kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimas reglamentuojamas Europos Sąjungos priimtais reglamentais.
Kelionių agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą.
Kai kurių lankomų vietų objektų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį.
Kelionės vadovas neveda ekskursijų mokamuose objektuose.
Į kainą neįskaičiuota viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.

 


Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą

 

Registruotis tel.8614 91182

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

KELIAUTOJŲ KLUBAS kviečia pasivaikščioti prieškalėdiniame Kaune su gidu.
Išvyksime gruodžio mėn.12 d. 9 val. iš kultūros centro aikštės
Registruotis ir informacija tel.8614 91182 
arba lapkričio mėn. 20 d. 11 val. Vilniaus g . 4 - 4 registruos Keliautojų klubo vadovė Bitutė Miknevičienė

 

 

Spalio 23d. ekskursija į Vilnių.

Išvykstame 7 val.

 

 

 

Kviečiame registruotis.Dar yra vietų 11d.

 

 

 

 

 

 

 

.Kviečiame vykti rugpjūčio 25d.

Informacija tel. 860018842

 

XIII TARPTAUTINIS MYKOLO OGINSKIO FESTIVALIS

Plungėje, Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose

2018 08 25 – 2018 09 29

16.30 val. FESTIVALIO ATIDARYMAS

17.00 val. „VIENOS MUZIKOS VAKARAS“
Programoje: J. Strauss, W. A. Mozart, F. Lehar, I. Kalman kūriniai
Atlikėjai: LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas – Modestas PITRĖNAS)
Solistai: Viktorija MIŠKŪNAITĖ (sopranas), Liudas MIKALAUSKAS (bosas)
Diriguoja LNSO Garbės dirigentas Juozas DOMARKAS

 Koncertas nemokamas

 

 

EKSKURSIJOS

 

06 - 05 vyksta Psichologijos fakultetas

06 - 06  vyksta politinių diskusijų ir Literatūros, menų ir kultūros fakultetai

09 - 07 vyksta Sveikos gyvensenos ir Buities kultūros fakultetai

Išvykstame 7 val. iš kultūros centro aikštelės

 

 

 

                                         

 

 UNIVERSIADA

 

      SPORTINĖ- PAŽINTINĖ- PRAMOGINĖ POPIETĖ VIŠTYTYJE gegužės mėn. 10d.

           Popietėje dalyvaus Marijampolės ,Šakių ir Vilkaviškio TAU 

 

Šventė prasidės 13val. Vištyčio regioninio parko administracijos pastate. Pastatas yra Vištyčio centre prie aikštės.

 

      1etapas:   13-14val.-  ekskursija  po regioninio parko ekspozicijas (dalyviui kaina 1Eur.).

     

      2 etapas:  14-15val.- žaliasis startas- turistinis žygis Vištyčio ežero pakrante. Atstumas apie 1km.

 

      3 etapas:  15-16val.- sportinės varžytuvės:

 

      3.1.komandų kapitonų žvejybos įgūdžių varžybos.

 

      3.2.orientavimosi sporto elementai (paslėptų daiktų ieškojimas);

      3.3.šaudymas iš lanko;

      3.4.strėliukių mėtymas į taikinį;

      3.5.estafetė bėgant su šaukštu (šaukšte svogūnas);

      3.6.bėgimas maišuose;

     

      Jei bus norinčių, galės sužaisti " žaibo" turnyrą šaškėmis ir šachmatais.

 

       Komandą sudaro10 dalyvių, gal būti ir 10 sirgalių

 

       4 etapas 16 val.-....- laužas, apdovanojimai, dainos, arbata, žaidimai.

                                                         Informaciją teikia fakultetų dekanės

 

 

 

 

 

 

 

SENOSIOS LIETUVOS PILYS BALTARUSIJOJE

Dviejų dienų kelionė gegužės mėn. 29-30d.. Kaina 120 Eur. ( čia įeina kaina- 25 Eur. Baltarusijos vizai ir draudimui).

 

BŪTINAS PASAS, GALIOJANTIS 6 mėn. PO KELIONĖS.

       1 diena.  Aplankome Krėvos ir čia išlikusios pilies griuvėsius. Apžvalginė ekskursija po Minską. Vakare- spektaklis Minsko Operos ir Baleto teatre. Nakvynė viešbutyje.

      2 diena.Pusryčiai viešbutyje.Apžvalginė ekskursija po Nesvyžių: Radvilų pilies ansamblis, Slucko vartai, Rotušė.Toliau - kelionė į Myrą, UNESCO Pasaulio kultūros paveldo saugomą pilį. Po to keliaujame į Naugarduką ir Lydą. Per Šalčininkų pasienio postą grįžtame namo.

REGISTRACIJA kelionei:  Vilniaus g. 4-2 .balandžio mėn. 17-18- 19 d. nuo 10 iki 12 val. Atsinešti pinigus 

 


  

 

 

 MARIJAMPOLĖS TAU KVIEČIA KELIAUTI KARTU.

 

Prašome pasiteirauti tel.861 429 696

 Kelionės kaina 150 eurų Į kainą įskaičiuota:

• Transporto išlaidos

• 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais

• Medicininis kelionės draudimas

• Gido paslaugos 

   1 diena. Iš Lietuvos išvykstame anksti rytą. Keliaujame per Lenkiją į Ukrainą. Atvykę į Lvovą, vakare pasivaikštome po senamiestį. Nakvosime viešbutyje.

   2 diena. Po pusryčių Jūsų lauks ekskursija po Lvovo senamiestį – vieną gražiausių Europoje ir įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Aplankysime baroko šedevrą - Šv. Juro arkikatedrą, pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, alsuojančiomis senojo miesto dvasia, apsilankysime spalvingose Lvovo aikštėse. Įspūdį paliks didingi miesto statiniai - Rotušė, gausybė katalikų, unitų, stačiatikių, armėnų maldos namų, paminklai Galicijos karaliui Danieliui, poetui Adomui Mickevičiui. Paklaidžioję „kavos kasyklose“, vėliau degustuosime kvapnią, ką tik paskrudintą kavą. Laisvu laiku būtinai turite pasimėgauti tikra ukrainietiška virtuve, kitaip nesužinosite, kas yra Vakarų Ukraina. Ukrainietiški barščiai, virtiniai, blynai „deruny“ ir, žinoma, lašiniai... Juk Lvove yra net lašinių muziejus! Kavinukės, restoranai, užeigos – kiekvienam pagal skonį, pomėgį ir galimybes. Vakare siūlome aplankyti vieną gražiausių Operos ir baleto teatrų Europojenakvynė viešbutyje.

  .3 diena. Po pusryčių išvykstame iš Ukrainos. Lenkijoje užvažiuosime į Zamostės miestą, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Aplankysime miesto aikštę, Rotušės rūmus, didikų Zamoiskių amžinojo poilsio vietą - šv. Tomo bažnyčią ir keliausime namo. Vėlai naktį grįšime į Lietuvą


BŪTINI PASAI, galiojantys 6 mėn. po kelionės pabaigos 


                             

 

 

KLAUSUČIŲ BENDRUMENĖ KVIEČIA KELIAUTI KARTU

 

KELIONĖ 2018 m. kovo 17-18 d. Kaina 100 Eur  Kreiptis tel. 863 141 129

MALBORKAS - SOPOTAS - GDYNĖ -  OLIVA - GDANSKAS

 

1 DIENA Anksti išvykstame iš Klausučių. Vykstame į Malborką – buvusią kryžiuočių ordino būstinę. Lankome įspūdingiausią plytinės gotikos pilį* Europoje – monumentaliausią kryžiuočių ordino statinį. Vienoje didžiausių viduramžių Europos pilių buvo įkalintas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Ansamblį sudaro trys pilys, sujungtos į bendrą gynybinį kompleksą, tapusį neįveikiama tvirtove. Ekskursija po didingąją pilį, kiemus, sales, gyvenamąsias bei buitines patalpas. Vykstame į svarbų Lenkijos uostamiestį Gdynią, kur pamatysime du laivus-muziejus: burinį laivą — Dar Pomorza ir karinį laivą Blyskowica*. Pasivaikščiosime krantine, grožėdamiesi buriniais laivais. Vykstame į Sopotą - populiariausią Baltijos pakrantės kurortą, kur Miško Operos pastate vyksta, garsiausi Lenkijoje, kasmetiniai tarptautiniai dainų festivaliai. Pavaikštinėsime pagrindine Monte Cassino didvyrių gatve - vietinių vadinama tiesiog Monciak, pakeliui pamatysime šypseną keliantį kreivąjį namą, pasigrožėsime įspūdingos architektūros aukštos klasės viešbučiu „Grand hotel", pasivaikščiosime ilgiausiu Baltijos jūros molu*, pakilsime į švyturį*. Nakvynė viešbutyje. 2 DIENA Pusryčiai.  Vykstame į tylų, gražų Gdansko miesto rajoną — Olivą. Tai ramus rajonas, įsipinantis į miškingą trimiesčio kraštovaizdžio parką. Lankomės gotikinėje Olivos katedroje*, kuri yra ilgiausia (107 m. ilgio) bažnyčia Lenkijoje.  Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestu - Gdansku. Miestas skirtingais istorijos laikotarpiais priklausė tai vokiečiams, tai lenkams, tai Prūsijai. Vokiečiai šį miestą vadino Dancingu. Praeisime Karališkuoju keliu, vedančiu pro miesto vartų kompleksą, tai Aukštieji, Auksiniai ir Žalieji vartai. Čia gausu Renesanso stiliaus viduramžiškų pastatų bei monumentų - stačiais stogais siaurose, vėjuotose gatvelėse. Prabangūs pirklių brolijos Artūro rūmai*, Neptūno fontanas, Aukso namai, pagrindinė Senamiesčio gatvė - Ilgasis turgus, Rotušė, žavioji krantinė - mėgstama pasivaikščiojimų vieta. Antra pagal dydį ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra, solidi auksakalių gatvelė ir puošnusis Didysis Arsenalas ir kt. Laisvas laikas.Kelionė namo


 

 

PEDAGOGŲ SENJORŲ IŠVYKA vasario mėn. 22d. į Kauno muzikinį teatrq .

J.Štrauso "Vienos kraujas" Bilieto kaina 15 Eur. Kelionės kaina 5 Eur. Išvykstame 14 val iš Kultūros centro aikštelės

Yra laisvų vietų.Kreiptis tel.86 1481182

 

 

 

 

TAU TARYBOS NARIAMS  ekursija į Kauną "Geriausi rezultatai pasiekiami bendraujant ir bendradarbiaujant"

Išvykstame guodžio mėn.27d.10 val. iš kultūros centro  aikštelės

 

 

 

LITERATŪROS, MENŲ IR KULTŪROS fakulteto studentai 2017-12-14 11 val. renkasi Marijampolėje, Bažnyčios g.23 ekskursijai į  Prezidento dr. K. Griniaus ir Palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejus.