į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Pasidairėme po savo rajono verslo įmones.

                    Įdomu pasižvalgyti po tolimas šalis, bet dar gražiau ir įdomiau po savo gyvenamą vietą pasidairyti ir sužinoti daugybę įdomybių, apie kurias nieko nežinojome – tokią išvadą padarė Politinių diskusijų fakulteto klausytojai. Ekskursija po savo rajono verslo įmones sužavėjo didžiausius skeptikus.
                   Pagramdų kaime įsikūręs „Coffee Cruise“ kavos skrudinimo cechas nuostabiu kavos aromatu patraukė visų dėmesį. Kaunietis Andrius Montvila ir vilkaviškietis Remigijus Svotas - tikri kavos ekspertai. Tuo įsitikinome gurkšnodami puikią kavą, kuria buvome pavaišinti. Ji patiko net patiems išrankiausiems. Sužavėjo gražus pasakojimas apie cecho veiklą, malonus priėmimas.
                 Apsilankėme ir „Onorėje“. Kiek darbo vietų sugeba sukurti išradingi mūsų verslininkai. Dairėmės ir gėrėjomės, kad yra sumanių vilkaviškiečių.
                   Įmonė „Simedva“ gamina aukščiausios kokybės medienos gaminius. padedančius sukurti jaukią aplinką: tvoreles,  pergoles,  stogines, lauko baldus, ir  kt. gražius  medinius gaminius. Labai maloniai senjorus
 priėmė ir visą gamybos ciklą aprodė vadovas Kęstutis Mickaitis. Ačiū už mažas medines dovanėles ir skanius saldumynus, kuriais buvome pavaišinti.
               Tautodailininko Raimundo Blažaičio sodyba Alvite stebino ir stebino tautodailininko lakia fantazija ir išradingumu.
                Yra ką pamatyti ir kuo pasididžiuoti savam rajone. Belieka aplankytiems verslininkams linkėti sėkmės ir gėrėtis jų veikla.
Dekanė Irena Sankūnienė
Nuotraukos Danutės Saldukaitienės