į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Visi - į Klaipėdą

 .  Kaip nuo jūros mėlio į dangaus žydrynę atsispirianti žuvėdra, kaip vandenyno gelmėse nardanti žuvis, taip ir žmogus, kokio amžiaus bebūtų, trokšta pažinimo platumos ir gilumos.
Tad ir Vilkaviškio TAU klausytojai, baigę įprastus mokslo metus, vasarą pradėjo kelionėmis. TAU taryba visiems fakultetams dovanojo tris išvykas tuo pačiu maršrutu – į Klaipėdą, jūrų muziejų, delfinariumą.
     Pirmieji maršruto „ledus pralaužė“ Psichologijos fakulteto klausytojai. Autobusas prasuko pro Kybartus ir pakeliui surinko ekskursantus iš šio krašto. Kybartietė, mokytojų senjorų kuratorė Birutė Miknevičienė tapo puikia grupės gide, kelionę praplėsdama žiniomis ne tik apie pravažiuojamas vietoves, bet ir pasakojimais iš nepriklausomos Lietuvos šimtmečio istorijos. Grįžtant atgalios senjorė Leonarda Gaurylienė supažindino su jos išmoktos esperanto kalbos subtilybėmis ir galimybėmis ją mokant susirasti draugų visame pasaulyje. Skaitė savo ir kitų poetų eiles. 
Po įspūdingos apžvalginės ekskursijos po jūrų muziejų, po delfinų ir Kalifornijos liūtų pasirodymų, senjorai susipažino su Klaipėdos senamiesčiu. Praturtėta ne tik žiniomis, bet ir nauja pažintimi: Birutės rūpesčiu gidėmis tapo Klaipėdos TAU direktorė Birutė Petraitienė ir klaipėdiškių senjorų veiklą kuruojanti Vilija Tumpickienė  (Valaitytė, beje, vilkaviškietė).
Birutė Nenėnienė