į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos » Tai nauja
"Klaipėdos krašto 100- čiui".

"2023 m. kovo 1 d. Vilkaviškyje, Turizmo ir verslo centre vyko paskaita „Klaipėdos kraštas ir jo grąžinimas Lietuvai: socialiniai, demografiniai, politiniai aspektai“. Paskaitą skaitė ir žurnalų TRIMITAS (1920-1940 m.) pavyzdžius pristatė dr. Raimundas Kaminskas.
Renginys, kuri organizavo Vilkaviškio TAU, buvo skirtas paminėti LR Seimo paskelbtus 2023-iuosius Klaipėdos krašto metus bei Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėjo Vlado Putvinskio-Pūtvio 150-ąsias gimimo metines.
Ačiū Vilkaviškio TAU už puikiai organizuotą visuomeninį renginį." (Iš dr. Raimundo Kaminsko publikacijos. Nuotraukos iš lektoriaus archyvo)
"Klaipėdos krašto 100- čiui". Lektorius- Lietuvos Gyventojų Genocido ir Rezistencijos tyrimo centro vyresnysis patarėjas dr. Raimundas Kaminskas. Dėkojame lektoriui už įdomią paskaitą, už patriotinės minties sklaidą, už pavyzdžius , kaip turime branginti protėvių laisvės troškimą, semtis stiprybės ir tikėjimo iš jų gyvenimo pavyzdžių ir žygių, už visus sudominusią Lietuvos šaulių sąjungos žurnalo "Trimitas" senųjų leidinių parodą.
Istorijos ir politologijos fakulteto dekanė ,TAU tarybos narė Irena Sankūnienė.
Nuotraukos Dalytės Šileikienės ir Danutės Saldukaitienės
2023-03-01.