į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos » Tai nauja
Kviečia

Vlkaviškio rajono ROTARY klubas š. m. birželio 6-8 dienomis Vilkaviškyje organizuoja Ukrainos kino savaitę „Ukrainos kinas-gyvenimas ant ribos“. Žiūrovams siūlome 2 filmus:

1.      Dokumentinį filmą „Gyvenimas ant ribos“ / Життя на межі / Life to the Limit. Filmo premjera Ukrainoje įvyko š. m. kovo 16 d. Tai išskirtinis ir vienintelis dabar filmas, apimantis 2013-2022 m. Ukrainos istoriją. Tai laikotarpis, kada gimė dabartinė - tikroji Ukraina, kuri dabar kovoja ne tik už savo laisvę ir ateitį, bet ir už mus.

2.      Meninį ir istorinį filmą „Vedlys“ / Поводырь / Povodyr / The Guide. Žinomo ukrainiečių režisieriaus Olesio Sanino filmas po premjeros sulaukęs itin didelio atgarsio. Filme nagrinėjama 1932–1933 m. Ukrainoje vykusio holodomoro, kai sovietų valdžia badu numarino beveik 10 milijonų ukrainiečių̨, kurie priešinosi kolektyvizacijai, tema.

Seansų pradžia – 19 val. Vilkaviškio kultūros centre, Vytauto g. 28, Vilkaviškis.

Bilieto kaina į abu filmus – 15.00 Eur.

2023-05-17

Dėl bilietų įsigijimo prašome kreiptis tel. 8 689 11022 arba el. paštu: grijurga@gmail.com.

 

Surinktos lėšos bus skiriamos paramai Ukrainai, vaikams ir karių reabilitacijai.

       Kviečiame atvykti į Ukrainos kino savaitę ir dar labiau sustiprinti Ukrainą būdami su ja.

      Šiuo metu šių filmų daugiau niekur nepamatysite, o tai puiki galimybė susipažinti su Ukrainos istorija mūsų mieste ir praleisti du vakarus prasmingai.

Dėkojame už Jūsų gerumą ir iki pasimatymo Ukrainos kino savaitėje.