į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos » Tai nauja
Pilietinis renginys.

2023-02-06 Vilkaviškio kultūros centre vyko prieš 40 metų antisovietinio pasipriešinimo liudininkų pristatymas ir Vasario 16-osios (pa)minėjimo atvejų Kybartuose ir Kaune aptarimas.
Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universiteto organizuotame renginyje dalyvavo politinis kalinys, visuomenininkas, Vyčio kryžiaus ordino kavalierius, ats. vrš. Romas Žemaitis ir LGGRTC Strateginio vystymo ir komunikacijos skyriaus vyresnysis patarėjas dr. Raimundas Kaminskas.
Renginio dalyviams buvo perduotas Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro generalinio direktoriaus dr. Arūno Bubnio sveikinimo žodis ir priminta informacija apie LGGRTC kuriamą žuvusių bei dingusių Lietuvos laisvės kovotojų artimųjų biologinį (DNR) seilių banką.
Po to vyko susitikimas su Vilkaviškio miesto seniūnijos vadovu Remigijumi Kurausku.
Ačiū už pilietinio renginio organizavimą Vilkaviškio TAU pirmininkei Dalytei Šileikienei ir Vilkaviškio TAU dekanei Birutei Nenėnienei.
Renginio metu buvo paminėti LR Seimo nutarimu - paskelbti Klaipėdos krašto bei Tremtinių ir politinių kalinių metai.
LGGRTC Strateginio vystymo ir komunikacijos skyriaus vyresnysis patarėjas dr. Raimundas Kaminskas.
Nuotraukos iš renginio dr. Raimundo Kaminsko ir Birutės Nenėnienės - TAU tarybos narės , Savęs ir pasaulio pažinimo fakulteto dekanės.