į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos » Tai nauja
Protų mūšis.

"Gražų ir saulėtą vasario 24-osios dienos rytą Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai rinkosi į Vilkaviškio parapijos salę, kur vyko jau tradicija tapęs ir dalyvių itin pamėgtas renginys – protų mūšis.
Susirinkusius senjorus pasveikinti atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. „Kiekvieną kartą smagu išvysti, kokie esate bendruomeniški, aktyvūs ir veiklūs. Nuoširdžiai džiaugiamės jūsų bendryste, o Vilkaviškio rajono savivaldybė ir toliau palaikys šio universiteto veiklas, bendradarbiaus bei visapusiškai padės senjorams siekti žinių.“ – kalbėjo Savivaldybės meras Algirdas Neiberka.
Taip pat sveikinimo žodžius tarė Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universiteto rektorė Dalytė Šileikienė, Vilkaviškio dekanato dekanas Virginijus Gražulevičius.
Kaip ir kaskart dalyviai noriai atsakinėjo į organizatorių klausimus, nebijojo klysti ir tuo pačiu sužinoti naujų dalykų. Senjorai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos istoriją, tradicijas, lankytinas vietas, žymias asmenybes. Šiame protų mūšyje pralaimėtojų nebūna. Kiekviena komanda buvo įvertinta nominacija bei gavo šaunias rekomendacijas, kaip turiningai ir smagiai praleisti laisvalaikį."Iš rajono savivaldybės puslapio
Dalyviams talkino Marijampolės PRC Vilkaviškio skyriaus savanoriai. Jie, padedant projekto vadovui Stasiui Matoniui, rūpestingai skaičiavo balus skaičiavimo komisijoje, dirbo su IT,pateikiant užduotis. Koncertavo ,,Radastėlė"- organizacijos žmonių su negalia ansamblis (vadovė R. Navickienė)
Nuotraukos iš šio puslapio
ir Birutės Nenėnienės, Stasio Matonio.
2022-02-24