į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos » Tai nauja
Protų mūšis.

IŠ VILKAVIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS MERO FB "Vilkaviškio trečiojo amžiaus universiteto bendruomenė šiandien turiningai leido laiką dalyvaudami protmūšyje.
Pasidžiaugiau, kaip puikiai ši organizacija, vadovaujama Dalytės Šileikienės, praturtina mūsų krašto senjorų gyvenimą, rūpinasi jų tobulėjimu, prasmingu laisvalaikiu. Čia jie ne tik įgyja naujų žinių, patirčių, bet ir susiranda naujų draugų, praskaidrina savo kasdienybę."

"Šiandien Vilkaviškio kultūros centro mažojoje salėje rinkosi Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Čia vyko protų kovos, kuriose dalyvavę senjorai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos istoriją, tradicijas, lankytinas vietas, žymias asmenybes.

Visi universiteto fakultetai sudarė savo komandas, kurioms atstovavo po 6 kiekvieno fakulteto narius

Žaidėjai įnirtingai varžėsi intelektualioje kovoje, diskutavo, ieškojo atsakymų į įdomius, tačiau pagalvoti verčiančius klausimus.

Protų kovose netrūko ne tik dalyvaujančių, bet ir aktyviai stebinčių bei palaikančių sirgalių, kurie taip pat buvo įtraukti į kovas ir atsakinėjo į jiems skirtus klausimus.

Susirinkusius senjorus pasveikinti atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Sveikindamas senjorus, Meras dar kartą pasidžiaugė, kad Trečiojo amžiaus universitetas suteikia Vilkaviškio gyventojams plačias galimybes saviraiškai, turiningam laisvalaikiui, tobulėjimui bei linkėjo jiems ir toliau išlikti tokiais aktyviais ir žingeidžiais.

Gerą nuotaiką renginio dalyviams dovanojo Vilkaviškio kultūros centro folkloro ansamblis „Sūduviai” (vadovė Jūratė Drunienė)."

Iš savivaldybės svetainės

2023-03-09

 
Nuotraukos iš rajono savivaldybės fb.