į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos » Tai nauja
Suaugusiųjų mokymosi savaitė

SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ lapkričio 20-24 d.
Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija įvairiais pavadinimais
„Mokymosi siluetai“,
„Mokaisi – gyveni, gyveni – mokaisi!“,
„Susitikime mokytis. Kartu mes galim!“ ir kt. kasmet skelbia „Suaugusiųjų mokymosi savaitę“. Šiemet savaitė pavadinta „Mokymosi tinklai“ ( vieni jau esame įsipanioję, kitus vis dar reikia „sugauti“, treti patys ieškome tinklo, į kurį galėtume su džiaugsmu pakliūti …)
Nuo 2014 metų šiose savaitėse įvairiomis formomis ir būdais dalyvauja Vilkaviškio trečiojo amžiaus universitetas (TAU). Aktyvios mūsų veiklos suaugusiųjų mokymosi savaitėje „liudininkai“- padėkos, pažymėjimai, raštai. Štai pora priminimui. Darbus esame integravę su Vilkaviškio suaugusiųjų ir jaunimo mokykla (tuometine Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykla), su Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriumi. Prisimenate- siuvome, minkėme, kepėme, vaišinomės...
Šiemet būtinai nueikime ir dalyvaukime Vilkaviškio muzikos mokyklos renginiuose (kvietimą pakartoju).
TAU renginiai vyks pagal planą.
1. Informacinių technologijų įgūdžių tobulinimas 21 d. 10 val. TAU biure. Būtinai ateikite ir tie, kurie visai nesinaudojate nei kompiuteriu, nei išmaniuoju telefonu. Susitarsime , paskirsime atskiras valandas ir įgysime šių įgūdžių pradmenis. Jūs galėsite rasti mūsų skelbiamą informaciją.
2. 22 d. 10 val. Kultūros centre pokalbiai-viktorina „Būk saugus. Būk sveikas“ Susitikimas su policijos pareigūne Vilija Grybauskiene ir rajono Visuomenės sveikatos biuro atstovais.
3. 23 d. 11 anglų kalbos kursai.
Gera būti jau įsipainiojus į mokymosi tinklus.
TAU vadovė Dalytė Šileikienė
2023-11-18