į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos » Tai nauja
Sūduvos metams - Sūduvos juosta.

,,TAU akcija- Sūduvos metams juosta iš gėlių.

Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) šiandien pakvietė bendruomenės narius prisijungti prie neeilinės akcijos- Sūduvos juostos audimo iš gyvų gėlių,džiovintų augalų,  sėklų, kankorėžių ir kitų gamtos gėrybių.

TAU rektorė Dalytė Šileikienė pristatydama akciją, pažymėjo, kad  ji įgyvendinama, vykdant du projektus- ,,Pasauliui mes vis dar reikalingi" ir rajono savivaldybės remiamą projektą ,,Savanorišku darbu gražiname savo miestą".

Susirinkusiuosius atvyko pasveikinti rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, ,,Nuoširdžiai džiaugiuosi jūsų veikla.Kaskart vis stebiuosi ir gėriuosi  jūsų akcijomis. Kol kiti galvoja, kad kažkas turi puošti mūsų miestą, jūs tiesiog imate ir tai darote. Ir šį kartą net neabejoju, kad, minint Sūduvos metus, Sūduvos juostos audimas iš gėlių ir gamtos gėrybių įsimins ir įeis į istoriją.

Meras taip pat palinkėjo kūrybiškumo ir smagių akimirkų darbuojantis.

Nekantriai laukiantis rezultato išsidavė ir Vilkaviškio dekanas kun. Virginijus Gražulevičius, kuris švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedros šventoriuje audžiamą juostą leido eksponuoti.

Gyvų gėlių ir gamtos gėrybių juosta simboliškai papuoš Vilkaviškį artėjančių Žolinių proga."

Iš Vilkaviškio rajono savivaldybės puslapio.

Nuotraukos iš šio puslapio ir Birutės Nenėnienės.

2022-08-12