į pradžią turinys susisiekite  
TAU NAUJIENOS
Pradėjome 2020-2021 studijų metus

     Iškilminga švente pradėjome studijų metus. Senjorus- TAU studentus sveikino "Ąžuolo" progimnazijos moksleiviai. Pristatėme ES ir VVG remiamą projektą  "Pasauliui mes vis dar reikalingi" ir rajono savivaldybės remiamą projektą "Aš - Lietuvoje, Lietuva - manyje".

    Iš rajono savivaldybės mero,TAU garbės rektoriaus FB puslapio: "Šiandien naujus mokslo metus pradėjo Vilkaviškio trečiojo amžiaus universitetas! Jau septintus metus iš eilės ši organizacija, vadovaujama gerbiamos Dalytės Šileikienės, paturtina mūsų krašto senjorų gyvenimą, rūpinasi jų tobulėjimu, prasmingu laisvalaikiu. Čia jie ne tik įgyja naujų žinių, patirčių, bet ir susiranda naujų draugų, daug keliauja, praskaidrina savo kasdienybę.

Būdamas šio universiteto Garbės rektoriumi labai didžiuojuosi kiekvienu jo nariu, kiekvienu studentu. Jūs esate tikras pavyzdys jaunajai kartai, kad mokytis ir realizuoti save – niekada nevėlu.

Ir toliau įsipareigoju palaikyti visas universitete veikiančių net 9 fakultetų veiklas, bendradarbiauti ir visapusiškai padėti mūsų senjorams siekti žinių. Produktyvių ir sveikų Jums mokslo metų!" 

Senjorus -TAU studentus sveikino "Ąžuolo" progimnazijos moksleiviai.

Nuotraukos šventės dalyvių.

2020-10-01