į pradžią turinys susisiekite  
2019-2018 ir 2018-2017 m.m. archyvas
Gailestingumo samprata

              Savęs ir pasaulio pažinimo fakulteto klausytojai šiuo priešvelykiniu laitotarpiu susitiko su kun. Vaidotu Labašausku, sulaukė iš jo  įtikinančio paaiškinimo apie Dievo gailestingumo sampratą bei atlaidumą.

           Remdamasis praeito sekmadienio Evangelijos tekstu apie sūnaus palaidūno sugrįžimą į tėvo namus bei gyvenimo pavyzdžiais dvasininkas išryškino kaip  yra svarbu  atvirumas tiesai ir artimo meilės darbams. Akcentavo pagrindinę problemą, dėl ko žmonės jaučiasi nelaimingi, prislėgti, liūdni -  tai neišgyventas, neįsisąmonintas Dievo gailestingumas. Gyvenime ne mūsų galioje daug ką pakeisti, tačiau mes galime pakeisti požiūrį į mus erzinančius  ar mums nepatinkančius dalykus.

         Atvelykio sekmadienis  Popiežiaus Jono Pauliaus II dėka nuo 2000 metų minimas kaip Gailestingumo šventė ir Gyvybės diena. Klausytojai išgirdo ir pamatė nuotraukomis iliustruotą informaciją apie iš Vilniaus po visą krikščioniškąjį pasaulį pasklidusią Dievo gailestingumo žinią (pagal vienuolės Faustinos regėjimą nutapytas paveikslas) ir apie Gailestingumo metų ir Gailestingumo kongreso šventimą( 2011 ir 2016 m.).

Fakulteto dekanė Birutė Nenėnienė

Nuotraukos autorės