į pradžią turinys susisiekite  
Senjoro užrašai

 

 

 

 

 

Mūsų studentai dėkoja Keliautojų klubo vadovei Birutei Miknevičienei už įdomias keliones (Krašto laikraštis "Santaka" 2023-04-28 d. Nr. 33)

 


MUS KVIEČIA SKAITYTI ŽURNALĄ IR DOMĖTIS POZITYVIU GYVENIMU.
Po trumpos pertraukos pasitinkame jus atsinaujinę ir su nauju šūkiu – „Amžius kuriantis išskirtinumą”, nes tikime šio amžiaus išskirtinumu ir tuo, kad senjorai gali įkvėpti ne tik kitus, bet ir patys save

 

 

 

 

 

Lapkričio 24 d., ketvirtadienį,  11 val.

Atpažink sukčių: ką slepia dažniausios jų kaukės

Turėti asmeninį mobilųjį telefoną bei naudotis kompiuteriu – įprastas dalykas. Tačiau technologijos ne visų naudojamos tik prasmingiems reikalams tvarkyti ar bendrauti. Finansinių sukčių daromi nuostoliai nuolat auga. Lietuvos bankų asociacija ir jos nariai šiemet vykdo informacinę kampaniją „Atpažink sukčių“, kurios tikslas – atkreipti žmonių dėmesį į apgavikų dažniausiai pasitelkiamas kaukes. Transliacijos metu bankų ekspertai aptars, kaip atpažinti sukčių ir užkirsti kelią manipuliacijai bei atsakys į žiūrovų klausimus. Transliacijos partnerė – Lietuvos bankų asociacija.

Nuoroda prisijungti – https://www.youtube.com/watch?v=ZDvXxORX4w8

Trukmė – 1 valanda.  

Lapkričio 24 d., ketvirtadienį,  15 val.

Ukraina Lietuvos istorijoje

 

Lietuvą ir Ukrainą nuo XIV a. pr. iki 1569 m., kuomet didžiulė dalis dabartinės Ukrainos įėjo į LDK sudėtį ir buvo tiesiogiai valdoma iš Vilniaus, sieja glaudūs istoriniai ir kultūriniai ryšiai, bendra tapatybė ir vertybės. Per 200 metų abi tautos užgyveno daug dalykų, kurias  pagrįstai gali laikyti bendro paveldo dalimi.

Įžvalgomis apie svarbiausius Ukrainos ir Lietuvos istorijos momentus, apie bendrą istorinį paveldą paskaitoje paprastai ir suprantamai dalysis istorikas, Vilniaus universiteto profesorius Alfredas Bumblauskas.

 

Zoom nuoroda prisijungti: https://us02web.zoom.us/j/86389952510?pwd=OE5PTSs2RmdZV3lSblVUR0dSQkJNZz09

Trukmė – 1 val.

 

Meeting ID: 863 8995 2510

Passcode: Klubas

 

 

Lapkričio 25 d., penktadienį, 11 val.

E. sveikatos portalas Lietuvos piliečiui

Transliacijos metu praktiškai demonstruosime, kaip pacientai gali prisijungti prie e. sveikatos sistemos, su kokia sveikatos informacija gali susipažinti, kaip įgalioti kitus asmenis atlikti veiksmus, taip pat neišėjus iš namų įsigyti receptinius vaistus, kaip registruotis vizitui pas gydytoją naudojantis Išankstine pacientų registracijos sistema (IPR IS). Transliacijos partneriai –  Sveikatos apsaugos ministerija ir Registrų centras.

Nuoroda prisijungti – https://www.youtube.com/watch?v=5GNHwZw9flw

Trukmė – 1 valanda.

Šiais metais akcija rengiama įgyvendinant projektą „Informacinės technologijos jungia kartas“, kurį finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projektą vykdo Vilniaus M.Čoboto trečiojo amžiaus universitetas,  Kauno trečiojo amžiaus universitetas ir asociacija „Langas į ateitį“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 

.