į pradžią turinys susisiekite  
2019-2018 ir 2018-2017 m.m. archyvas
Protų kovos

Visų fakultetų komandos pasirodė puikiai. Į svečius atvyko ir kaimynai- Šakių TAU komanda. Dalyvius pasveikino rajono savivaldybės meras, TAU garbės rektorius Algirdas Neiberka. Aktyviai protmūšyje dalyvavo ir sirgaliai. Renginį vedė Birutė Miknevičienė.

Nuotraukos Galinos Malinauskienės,Birutės Nenėnienės ir  iš Vilkaviškio rajono savivaldybės FB puslapio

Tekstas iš rajono savivalddybės FB  puslapio: "Šiandien Vilkaviškio kultūros centre rinkosi Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Čia vyko protų kovos „Lietuva per amžius čia gyva".Protų kovose dalyvavę senjorai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos istoriją, tradicijas, lankytinas vietas, žymias asmenybes. Intelektualioje kovojo dalyvavo ir svečių komanda iš Šakių Trečiojo amžiaus universiteto. 

        Renginyje netrūko ne tik dalyvaujančių, bet ir aktyviai stebinčių ir palaikančių sirgalių. Senjorai entuziastingai diskutavo, varžėsi ir ieškojo atsakymų į įdomius klausimus. 
          TAU studentus pasveikinti atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Sveikindamas meras dar kartą pasidžiaugė, kad universitetas suteikia Vilkaviškio senjorams plačias galimybes saviraiškai, turiningam laisvalaikiui, tobulėjimui bei linkėjo studentams ir toliau išlikti tokiais aktyviais ir žingeidžiais. 
          Vilkaviškio TAU vadovė Dalytė Šileikienė padėkojo Savivaldybės merui A. Neiberkai už dėmesį ir palaikymą bei viso universiteto vardu linkėjo jam sėkmės tęsiant pradėtus darbus ir gražinant Vilkaviškio rajoną"